Росія — країна-терорист, що залишилася в кричущій самотності, без союзників, без честі і гідності, — Данілов

Росія — країна-терорист, що залишилася в кричущій самотності, без союзників, без честі і гідності, — Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов офіційно звернувся до українців, передає Держспецзв'язку.

Пряма мова:

  •  Шостий день українського Національного спротиву завдає нищівних ударів у відповідь російській окупаційній армії, яку Кремль вважав непереможною.
  •  Бліцкриг Росії повністю зазнав поразки.
  •  Все російське військово-політичне керівництво РФ має беззаперечні перспективи Гаазького трибуналу за злочини проти України та її народу
  • Ворог - на межі виснаження, тоді як Україна стає дедалі сильнішою з кожнем днем, як і підтримка України найвпливовішими країнами світу. 
  • Росія - країна-терорист, що залишилася в кричущій самотності, без союзників, без честі і гідності! Ніхто не залишиться без покарання.

Боремося, тримаємось!
Слава Україні! 

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 2951
 
Читайте також
США надали понад 150 мільйонів фінансової допомоги на розвиток України США надали понад 150 мільйонів фінансової допомоги на розвиток України
Сполучені Штати Америки надали фінансову допомогу для розвитку України, зокрема на розширення судової реформи та протидії агресії з боку Рос. Загальна сума американської допомоги становить 155 мільйонів доларів.
"Трошки не вистачає": Медведчук «помилився» у декларації на 73 мільйони "Трошки не вистачає": Медведчук «помилився» у декларації на 73 мільйони
Національне агентство з питань запобігання корупції виявило в декларації народного депутата Віктора Медведчука недостовірні відомості на рекордну суму - понад 73 млн гривень.
Кремль зазнає невдачі. Питання лише в ціні, яку заплатить Україна, — Резніков на засіданні НАТО Кремль зазнає невдачі. Питання лише в ціні, яку заплатить Україна, — Резніков на засіданні НАТО
За його словами, наслідки злочинних дій російських окупантів можуть бути катастрофічними.
Loading...
Load next