"Жодних фейкових «ХНР» не буде": Подоляк заявив про деокупацію міст і сіл на півдні України

"Жодних фейкових «ХНР» не буде": Подоляк заявив про деокупацію міст і сіл на півдні України

Держава має стратегію з деокупації Півдня України, адже пам'ятає про своїх людей, які опинилися під окупацією. Офіс президента має всю оперативну інформацію про те, що там відбувається.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі "Українській правді"

Можете навіть не сумніватись в тому, що у держави є стратегія з деокупації всіх міст та сел півдня України. По-перше, армія. Коротко і ясно. По-друге, понад 90% простих людей на окупованих територіях чітко заявляють про свою проукраїнську позицію. Тому не буде жодної заморозки конфлікту, не буде навіть тимчасової окупації, не буде жодних фейкових "ХНР" чи чогось подібного. Буде тільки Херсонська область України, - запевнив він.

За його словами, влада "практично в онлайн режимі" спостерігає за тим, як місцеві активно протистоять спробам окупантів провести фейкові "референдуми". Водночас він зауважив, що нині "навіть самим російським варварам" зрозуміло, що ніхто їх не чекав на нашій землі.

Своєю чергою президент Володимир Зеленський вважає несправедливим те, що Україна й досі змушена просити у партнерів зброю, яка роками зберігається в них на складах, а нашій державі потрібна зараз для стримування російської агресії.

Про це Глава держави написав у Телеграмі.

Це несправедливо, що Україна й досі змушена просити про те, що в партнерів роками зберігається десь на складах. Якщо вони мають зброю, яка потрібна Україні тут і зараз, якщо вони мають боєприпаси, які необхідні нам тут і зараз, то це їхній насамперед моральний обовʼязок – допомогти захистити свободу. Допомогти врятувати життя тисяч українців, - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, раніше Подоляк заявив, що єдиний спосіб швидко закінчити війну — озброїти Україну та знекровити росію через нафтове та газове ембарго.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Переговори Україна - росія: коли відбудуться та про що сторони говоритимуть Переговори Україна - росія: коли відбудуться та про що сторони говоритимуть
Член української делегації та керівник правлячої партії «Слуга народу» Давид Арахамія уточнив час початку чергового раунду українсько-російських переговорів.
Loading...
Load next