"Ми хочемо, щоб Україна перемогла": США та союзники змінили мету щодо росії

"Ми хочемо, щоб Україна перемогла": США та союзники змінили мету щодо росії

США та їхні союзники поставили нову, більш довгострокову мету у війні в Україні. Вони хочуть настільки нищівного удару на полі бою по росії, що вона більше не зможе повторно атакувати сусідні держави.

Про це пише CNN, посилаючись на джерело в Раді національної безпеки США. Як зазначається, нова мета Заходу пов'язана з тим, що вторгнення Росії в Україну перетворилося на виснажливу війну без будь-якої серйозної мирної угоди, передає Обозреватель.

Джерело CNN розповіло, що це було найчіткіше донесено в понеділок 25 квітня, коли глава Пентагону Ллойд Остін після поїздки до Києва сказав журналістам: "Ми хочемо, щоб Росія була ослаблена настільки, що вона не може робити те, що вона вже зробила під час вторгнення до України".

Представник Ради національної безпеки додав, що слова Остіна узгоджуються з тими цілями, які США мали протягом кількох місяців, а саме "зробити це вторгнення стратегічним провалом для РФ".

Одна з наших цілей полягала в тому, щоб обмежити здатність Росії робити щось подібне знову, як сказав міністр Остін. Засоби контролю, які безпосередньо націлені на російську оборонну промисловість, щоб підірвати економічну та військову здатність Росії загрожувати своїм сусідам та атакувати їх, – сказав він.

Ми хочемо, щоб Україна перемогла, – додало джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пентагон розширить підготовку українських військових.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next