"Це безглуздо": українська економіка страждає від війни набагато більше, ніж російська від санкцій, – Кулеба

"Це безглуздо": українська економіка страждає від війни набагато більше, ніж російська від санкцій, – Кулеба

Сьогодні українська економіка страждає від агресії рф набагато більше, ніж російська від введених санкцій. Сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на полях саміту G7 на рівні міністрів.

Доки росія продовжує продавати газ і нафту Європейському Союзу, їхні кишені будуть повними, щоб продовжувати вести війну. Безглуздість ситуації зараз полягає в тому, що українська економіка страждає від російської агресії та руйнувань набагато більше, ніж російська економіка страждає від введених проти неї санкцій, - сказав Кулеба.

Як наголосив дипломат, він не намагається сказати, що санкції не працюють. Навпаки, санкції, які вже запроваджено, багато що змінюють у середньостроковій перспективі.

Але росія робить великі гроші на продажі нафти та газу до Європи. Це має припинитися, - наголосив Кулеба.

Зокрема, санкції, накладені на російську оборонну промисловість, допомагають, бо росія не може виробляти зброю, щоб кинути її у бій.

Нагадаємо, що три президенти України звернулися до світу з проханням евакуювати українців з “Азовсталі”.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

 66
 
Читайте також
Деякі країни мають відчувати відповідальність за це, — Кулеба про відмову України від ядерної зброї Деякі країни мають відчувати відповідальність за це, — Кулеба про відмову України від ядерної зброї
Кулеба вважає помилкою відмову України від ядерної зброї.
"москва відчуває поразку в Україні": Кулеба про погрози Лаврова щодо початку Третьої світової війни "москва відчуває поразку в Україні": Кулеба про погрози Лаврова щодо початку Третьої світової війни
Такі заяви Лаврова, на думку Кулеби, лише показують, що росія уже усвідомлює свою поразку.
Loading...
Load next