До Києва приїхала корейська делегація: на власні очі побачити ситуацію в Україні

До Києва приїхала корейська делегація: на власні очі побачити ситуацію в Україні
Зустріч із делегацією провів керівник ОП Андрій Єрмак.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч з парламентською делегацією Республіки Корея на чолі з головою керівної партії «Сила народу» Лі Джун Соком.

Андрій Єрмак зазначив, що радий вітати корейську делегацію в Києві.

Для нас це дуже важливо, особливо в часи, коли триває ця жахлива війна. Хотів би подякувати вам і від свого імені, і від імені Офісу Президента за ту позицію, яку має Корея щодо підтримки України, підтримки нашої територіальної цілісності та суверенітету, – сказав він.

Керівник Офісу Глави держави наголосив, що сьогодні перед Україною стоїть головне завдання – перемогти в цій неспровокованій війні, яку розпочала Росія.

Така жахлива війна у ХХІ столітті, таке порушення всіх норм міжнародного права, таке порушення територіальної цілісності суверенної держави є неприпустимим. Геноцид, який сьогодні тут чинять російські солдати, має бути абсолютно чітко визнаний усіма країнами світу, – переконаний Андрій Єрмак.

За його словами, Україна зацікавлена у якнайшвидшому закінченні цієї війни, бо що довше вона триває, то більше зростають ризики для всього світу. А щоб перемогти, нашій державі особливо потрібна військова допомога, зокрема надання важкого озброєння.

Ми впевнені, що це буде наша перемога й перемога наших друзів і партнерів, – сказав керівник Офісу Президента.

Лі Джун Сок зі свого боку зазначив, що Корея завжди підтримувала мир і свободу демократичних країн, і уряд його держави підтримуватиме свободу України.

Він зауважив, що мета візиту корейської делегації – на власні очі побачити ситуацію в Україні та визначити напрямки для поглиблення співпраці, про які потім будуть поінформовані корейський народ, уряд та Президент.

Зокрема, голова керівної партії Республіки Корея розповів, що делегація відвідала Бучу та Ірпінь на Київщині, де побачила наслідки воєнних злочинів, скоєних російською армією.

Ми також хочемо обговорити, як ми можемо зробити свій внесок у відбудову регіонів України, які зазнали величезних руйнувань від війни, – сказав він.

У цьому контексті Андрій Єрмак повідомив про ініціативу Президента Володимира Зеленського щодо запрошення країн демократичного світу взяти шефство над тим чи іншим регіоном або містом України, яке потребує відновлення.

Керівник Офісу Глави держави також розповів про розробку багатосторонньої угоди щодо гарантій безпеки для України як основи майбутньої системи європейської безпеки, до якої могла б долучитися Республіка Корея.

Той формат, який ми сьогодні пропонуємо, це так звана служба 911 для країн. Це те, що можуть цивілізовані, демократичні вільні країни надати своїм партнерам, друзям протягом 24 годин у разі агресії чи якогось лиха, – повідомив Андрій Єрмак і додав, що міжнародна група фахівців уже розробляє рекомендації щодо цього майбутнього безпекового договору.

Керівник Офісу Президента також заявив про зацікавленість у співпраці з Кореєю у сфері виробництва електрокарів після закінчення війни. Ці та інші потенційно цікаві спільні проекти Андрій Єрмак запропонував обговорити під час відеоконференції за участю членів уряду та представників бізнесу двох країн.

Лі Джун Сок повідомив, що одразу після повернення додому має намір зустрітися з Президентом Республіки Корея Юн Сук Йолем і обговорити ситуацію в Україні.

Ми будемо намагатися повернути мир і свободу Україні», – сказав Лі Джун Сок і побажав Українській державі перемоги.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Єрмак вважає, що ідея запросити Путіна до Києва є некоректною Єрмак вважає, що ідея запросити Путіна до Києва є некоректною
Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак вважає ідею запросити президента Російської Федерації Володимира Путіна на зустріч до Києва є некоректною.
У Парижі закінчилися переговори радників "нормандської четвірки": зустріч тривала понад 8 годин У Парижі закінчилися переговори радників "нормандської четвірки": зустріч тривала понад 8 годин
Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон не виключив, що вторгнення Росії в Україну може розпочатися після наступу на Київ.
Чи відбудеться обмін полоненими з Росією на Великдень Чи відбудеться обмін полоненими з Росією на Великдень
Завтра, 28 квітня, відбудеться відеоконференція загального засідання Тристоронньої контактної групи.
Loading...
Load next