путін визнав проблеми "часткової" мобілізації у перший тиждень – британська розвідка

путін визнав проблеми "часткової" мобілізації у перший тиждень – британська розвідка

Російський диктатор володимир путін визнав, що під час першого тижня "часткової" мобілізації виникли проблеми. Про це у Twitter повідомила розвідка Міноборони Великої Британії.

29 вересня 2022 року путін звернувся до ради національної безпеки щодо "часткової" мобілізації, яку він оголосив 21 вересня. За його словами, під час цієї мобілізаційної кампанії виникає дуже багато питань, тому потрібно оперативно виправляти свої помилки і не повторювати їх.

Надзвичайно швидке визнання путіним проблем підкреслює неефективність мобілізації протягом першого тижня. Місцеві посадовці, ймовірно, не мають чіткого уявлення про точні масштаби та правове обґрунтування кампанії. Вони майже напевно призвали якийсь персонал, який виходить за межі визначень, заявлених путіним і міністерством оборони, – пише розвідка.

У Міноборони Великої Британії додали, що мобілізовані резервісти продовжують збиратися в наметових транзитних таборах, а російські посадовці, ймовірно, намагаються забезпечити навчання та знайти офіцерів для керівництва новими підрозділами.

Нагадаємо, що путін вніс до держдуми росії законопроекти про анексію нових територій України: їх розглянуть завтра.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next