У МЗС закликали не запрошувати путіна на G20 з його "закривавленими руками"

Після вчорашнього масованого удару росії по українській інфраструктурі речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко заявив, що російський диктатор володимир путін із "закривавленими руками" не може сидіти за одним столом зі світовими лідерами. Пише у Twitter Ніколенко.
путін публічно визнав, що віддав накази завдати ракетних ударів по українському мирному населенню та енергетичній інфраструктурі. Йому не можна дозволити сидіти за столом зі світовими лідерами з його закривавленими руками. Запрошення путіна на саміт на Балі має бути відкликане, а росія виключена з G20, – написав Ніколенко.
Нагадаємо, що Швеція планує надати Україні більш сучасне озброєння.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

На думку автора, Зеленський слушно стверджує, що США вже мали запровадити санкції проти Росії.

Після прочитання деяких частин статті президента РФ, Зеленський зазначив, що може тільки позаздрити Путіну, оскільки особисто він немає скільки вільного часу.

Президент США Дональд Трамп в інтерв’ю ABC заявив, що, на його думку, російський лідер Володимир Путін хоче припинити війну в Україні, але ухилився від прямої відповіді на питання, чи довіряє йому
Рекомендовані

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.
Loading...
Load next