16 сенаторів США закликали Пентагон надати Києву ударні безпілотники - Wall Street Journal

16 сенаторів США закликали Пентагон надати Києву ударні безпілотники - Wall Street Journal

16 сенаторів від Республіканської та Демократичної партій США попросили главу Пентагону Ллойда Остіна переглянути рішення не постачати Україні ударні безпілотники MQ-1C Gray Eagle. Про це пише Wall Street Journal.

Надання Україні MQ-1C є важливим кроком у довгостроковій перспективі, - йдеться у листі. Його автори переконані, що Gray Eagle може ефективно застосовуватися в Україні.

Раніше повідомлялося, що Пентагон утримувався від постачання Gray Eagle Україні, побоюючись, що секретні технології можуть потрапити до рук російських військових.

CNN, тим часом повідомляла, що розглядаються можливості модифікації Gray Eagle, які дають змогу постачати їх Україні з дотриманням секретності застосованих у них технологій.

Безпілотник Gray Eagle може нести чотири ракети Hellfire і протягом 30 годин безперервного польоту долати відстань майже 8 тисяч кілометрів.

У листі сенатори попросили міністра оборони США Ллойда Остіна терміном до 30 листопада пояснити, чому Пентагон виступає проти передачі безпілотників Gray Eagle Україні.

Нагадаємо, що "Ударами по мирних містах росія хоче спровокувати чергову кризу біженців у Європі", – Єрмак.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 22
 
Читайте також
Пентагон: ВПС США розробили систему безпілотників спеціально для потреб України Пентагон: ВПС США розробили систему безпілотників спеціально для потреб України
Нова система Phoenix Ghost вимагатиме «деякої мінімальної підготовки для досвідчених операторів БПЛА.
Loading...
Load next