3-4 удари: Данілов розповів, скільки ракет залишилося у росіян для обстрілу України

3-4 удари: Данілов розповів, скільки ракет залишилося у росіян для обстрілу України

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов в ефірі Радіо Свобода заявив, що для масованого обстрілу, який був 15 листопада, у росіян вистачить ще на 3-4 удари.

За його словами, росія має ресурс для 3-4 масованих ударів, рівноцінних атаці, яка сталася 15 листопада.

Той напад, який був 15 листопада, був одним із найпотужніших. Якщо мова йде про такий обстріл, який був 15 числа, то це максимум три-чотири рази вони можуть ще зробити такі обстріли, – розповів секретар РНБО.

Під час масованого ракетного удару 15 листопада росія випустила понад 90 ракет, ППО збила 77.

Олексій Данілов заявив, що росія має ще «занадто багато» ракет С300.

У нас є достеменна інформація про наявність на території рф тих чи інших видів озброєння. Маємо розуміння, скільки залишилося – певних ракет залишилося менше ніж 10%, є ракети, яких залишилося 18%, є ракети, яких, на жаль, до біса на території рф – це ракети С300. Їх занадто багато. Ними зараз і жбурляють в Запоріжжя, Херсон, на Харківщину, – розповів Данілов.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 203
 
Читайте також
Повернутися до очних зустрічей: Туреччина запропонувала Стамбул для проведення засідань ТКГ Повернутися до очних зустрічей: Туреччина запропонувала Стамбул для проведення засідань ТКГ
25 січня відбулося останнє засідання ТКГ. За словами представника української делегації, Москва дала вказівку не загострювати ситуацію перед зустріччю нормандських радників.
Loading...
Load next