У Мінкульті відповіли, чи залишиться УПЦ МП в Києво-Печерській Лаврі

У Мінкульті відповіли, чи залишиться УПЦ МП в Києво-Печерській Лаврі

Наразі створено міжвідомчу урядову групу, яка буде вивчати питання щодо подальшого використання майна Києво-Печерської Лаври. Про це йдеться в повідомленні офіційного Telegram-каналу Міністерства культури та інформаційної політики України.

МКІП рекомендував не продовжувати оренду з огляду на завершення терміну дії договорів та указом Президента України №820/2022 про рішення РНБО України від 1 грудня 2022 року “Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Відповідний лист в.о. генерального директора Національного заповідника Києво-Печерська Лавра Олександр Рудник направив Високопреосвященнішому Павлу, Митрополиту Вишгородському та Чорнобильському, наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, – йдеться в повідомленні МКІП.

МКІП повідомляє, що "створено міжвідомчу урядову комісію для вивчення питання подальшого використання майна Заповідника".

З огляду на те, що на Верхній Лаврі угода закінчується, то до закінчення терміну перевірки використання церковного майна унеможливлюється, - вказали у міністерстві.

Нагадаємо, що УПЦ (МП) відмовилася перейменуватися попри рішення суду.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Шантаж від Офісу  Президента, - пише Владислав Атрошенко Шантаж від Офісу Президента, - пише Владислав Атрошенко
Або «УДАР» Кличка та 206 округ, або підозра, – Атрошенко заявив про шантаж з боку ОПУ та емоційно відповів відмовою.
Українських правозахисників депортували з Грузії Українських правозахисників депортували з Грузії
Віра Ястребова та Павло Лисянський планували влаштувати одиночні пікети на підтримку Михайла Саакашвілі.
Інформація про те, що РФ доправляє до кордону з Україною кров та медичні матеріали — не відповідає дійсності, — Маляр Інформація про те, що РФ доправляє до кордону з Україною кров та медичні матеріали — не відповідає дійсності, — Маляр
Про це заступник міністра оборони Ганна Маляр написала у фейсбуці.
Loading...
Load next