У США визнали російських вагнерівців "транснаціональною злочинною організацією"

У США визнали російських вагнерівців "транснаціональною злочинною організацією"

Міністерство фінансів США визнає російську організацію найманців Wagner Group "транснаціональною злочинною організацією", оголосив у п'ятницю речник Ради національної безпеки Джон Кірбі. Про це повідомляє CNN.

Міністерство фінансів також наступного тижня запровадить нові санкції проти групи та її глобальних союзників, повідомили в Білому домі.

Ці дії визнають трансконтинентальну загрозу, яку представляє „Вагнер“, у тому числі через постійну модель серйозної злочинної діяльності, — сказав Кірбі журналістам у Білому домі перед оголошенням Міністерства фінансів.

Засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин після оголошення США про намір ввести санкції проти групи у зв’язку з її кваліфікацією як значуща транснаціональна злочинна організація назвав американців “колегами”.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 870
 
Читайте також
Операція з ''вагнерівцями'' відбувалася з відома США: на Банковій розкритикували матеріал американського видання (фото) Операція з ''вагнерівцями'' відбувалася з відома США: на Банковій розкритикували матеріал американського видання (фото)
Телекомпанія CNN оприлюднила нові деталі про операцію спецслужб, що мала на меті затримання влітку 2020 року російських найманців, однак в Офісі Президента цю інформацію намагаються спростувати.
Президент США закликав Україну утриматися від критики щодо "Північного потоку- 2" Президент США закликав Україну утриматися від критики щодо "Північного потоку- 2"
У США попереджають, що публічні виступи проти майбутньої угоди можуть завдати шкоди відносинам між Вашингтоном та Києвом. Україна все ще сподівається, що США можуть зупинити проєкт за допомогою санкцій.
Loading...
Load next