Українці за кордоном отримають можливість реєструвати акти цивільного стану – рішення Кабміну

Українці за кордоном отримають можливість реєструвати акти цивільного стану – рішення Кабміну

Кабінет Міністрів України схвалив надання громадянам України, які перебувають за кордоном, можливості отримувати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця проживання чи перебування. Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Рішення передбачає, що в умовах воєнного стану до законодавчого врегулювання закордонні дипломатичні установи України отримують можливість із використанням Державного реєстру актів цивільного стану громадян здійснювати таку держреєстрацію, вносити зміни до актових записів, поновлювати та анулювати їх незалежно від місця зберігання паперового носія актового запису цивільного стану. Також вони зможуть повторно видавати свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану та витяги з реєстру.

Нагадаємо, що народну депутатку України Олену Хоменко обрано Віце-Президенткою ПАРЄ.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 23
 
Читайте також
"На найближчу зміну міністра оборони України ніщо не вказує": Никифоров прокоментував відставку Тарана (відео) "На найближчу зміну міністра оборони України ніщо не вказує": Никифоров прокоментував відставку Тарана (відео)
Никифоров нагадав, що Таран був у складі делегації на чолі з президентом Володимиром Зеленським, яка відвідувала Запорізьку, Донецьку та Луганську області.
Кабмін закликав наглядову раду "Нафтогазу" продовжити працювати до обрання нової Кабмін закликав наглядову раду "Нафтогазу" продовжити працювати до обрання нової
Кабінет міністрів України попросив членів наглядової ради "Нафтогазу" продовжити виконувати свої посадові обов'язків до завершення конкурсу на посади нових.
Верховна Рада підтримала звільнення п'ятьох міністрів: перелік Верховна Рада підтримала звільнення п'ятьох міністрів: перелік
Призначення нових очільників міністерств заплановане на завтра.
Loading...
Load next