Ігор Абрамович від ОПЗЖ складає мандат

Ігор Абрамович від ОПЗЖ складає мандат

Нардеп Ігор Абрамович, обраний від забороненої партії ОПЗЖ, написав заяву про складання мандата. Про це повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у Telegram.

Сьогодні написав заяву про складання мандата Ігор Абрамович, - написав Арахамія.

Голова фракції СН нагадав, що саме вихід Абрамовича із лав фракції ОПЗЖ у перший день повномасштабного вторгнення росії заклав початок для її подальшого розвалу в українському парламенті. Арахамія закликав інших депутатів від забороненої ОПЗЖ наслідувати цей приклад і також скласти мандати.

Нагадаємо, що "ЄС не буде відправляти свої війська в Україну", - Боррель.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
На з'їзді фракції "Слуга народу" вирішать, чи позбавляти Разумкова мандата На з'їзді фракції "Слуга народу" вирішать, чи позбавляти Разумкова мандата
Олександр Корнієнко заявив, що рішення щодо можливого позбавлення мандата буде ухвалюватися в залежності від подальших голосувань Разумкова за ті чи інші питання.
"Слов'янські народи повинні об'єднатися" — Ілля Кива в ефірі "Россия-1" (відео) "Слов'янські народи повинні об'єднатися" — Ілля Кива в ефірі "Россия-1" (відео)
Крім того, він виправдав заяву президента Чечні Рамзана Кадирова про приєднання України до Росії.
Черговий скандал з Кивою: він насміхався над акцією до річниці звільнення Авдіївки Черговий скандал з Кивою: він насміхався над акцією до річниці звільнення Авдіївки
Нардепу від ОПЗЖ Іллі Киві не сподобався запуск прапора до окупантів на жовто-блакитних кулях.
Loading...
Load next