Президент Чехії підтвердив, що відвідає Україну в квітні

Президент Чехії підтвердив, що відвідає Україну в квітні

Президент Чехії Петр Павел відвідає Україну у квітні. Про це повідомила речниця президента Чехії Маркета Рехакова за результатами розмови Павела з президентом Володимиром Зеленським, пише Ceske Noviny.

За словами Рехакової, Зеленський попросив про телефонну розмову і був зацікавлений у тому, щоб вона відбулася якомога швидше після інавгурації в четвер. Він хотів привітати Павела з вступом на посаду.

Обговорили можливий візит президента Павла в Україну і домовилися, що він відбудеться у квітні. Йшлося також про підтримку України з боку Чеської Республіки в наступні місяці, - додала Рехакова.

Про телефонну розмову сьогодні у Twitter також повідомив Зеленський, за словами якого президенти також обговорили інтеграцію України до Європейського Союзу та домовилися про подальшу співпрацю.

Нагадаємо, що путін не контролює інформаційний простір у рф – ISW.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 91
 
Читайте також
"Я не маю де спокійно відпочити!" - Зеленський "Я не маю де спокійно відпочити!" - Зеленський
Запитання від представника «Схеми: корупція в деталях» викликали гнівну реакцію голови держави.
"Політичне протистояння між президентом та мером столиці": Зеленський та Кличко вперше за рік зустрілися на Банковій "Політичне протистояння між президентом та мером столиці": Зеленський та Кличко вперше за рік зустрілися на Банковій
На зустрічі також був присутній міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, який нібито може очолити Київську міську державну адміністрацію
Loading...
Load next