Зеленський прибув у США: візьме участь у заходах ООН та зустрінеться з Байденом

Зеленський прибув у США: візьме участь у заходах ООН та зустрінеться з Байденом

Президент України Володимир Зеленський у понеділок увечері повідомив про прибуття до Сполучених Штатів для участі в заходах Генеральної асамблеї ООН та зустрічей із американськими посадовцями.

Про це Зеленський повідомив у соцмережах.

За словами президента, у Нью-Йорку він спершу зустрінеться з українськими військовими, які перебувають на реабілітації та лікуванні, а потім братиме участь у заходах ООН – Генеральної асамблеї, Саміту цілей сталого розвитку й Ради безпеки.

Вже намічені вагомі двосторонні зустрічі. Територіальна цілісність держави – ключовий принцип усіх базових міжнародних документів, зокрема Статуту ООН. І треба повернути йому повну силу, зруйновану російським вторгненням, та збільшити можливості ООН зупиняти агресії та запобігати їм. Україна зробить чітку пропозицію щодо цього членам ООН, – написав голова держави.

Нагадаємо, У Молдові затримали 11 українців-нелегалів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 200
 
Читайте також
"Пройде у форматі віч-на-віч": зустріч Зеленського та Байдена у CША перенесли (відео) "Пройде у форматі віч-на-віч": зустріч Зеленського та Байдена у CША перенесли (відео)
В Україні назвали офіційну дату зустрічі президентів України та США Володимира Зеленського та Джо Байдена. Вона відбудеться в останній день літа - 31 серпня цього року.
У Вашингтоні відбулась зустріч президентів Зеленського та Байдена (відео) У Вашингтоні відбулась зустріч президентів Зеленського та Байдена (відео)
Під час зустрічі 1 вересня президенти обговорили співпрацю в оборонній сфері, "Північний потік-2" та війну на Донбасі.
"Як супергерой на пенсії", - Зеленський про ООН (відео) "Як супергерой на пенсії", - Зеленський про ООН (відео)
У своєму виступі на 76 сесії Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку 22 вересня Президент України Володимир Зеленський багато часу присвятив саме необхідності оновлення ООН.
Loading...
Load next