Реєстр олігархів: Кабмін відклав запуск до закінчення війни

Реєстр олігархів: Кабмін відклав запуск до закінчення війни

Кабінет міністрів відклав запуск реєстру олігархів до закінчення дії воєнного стану в Україні.

Про це свідчить розпорядження уряду №827-р від 19 вересня 2023 року.

Цим документом вносяться зміни до плану заходів щодо запобігання зловживанню надмірним впливом особами, які мають значну економічну та політичну вагу у суспільному житті (олігархами).

Згідно з розпорядженням, функціонування та забезпечення можливості наповнення реєстру олігархів заплановано "через три місяці з дня припинення/скасування воєнного стану". Раніше його планували запустити за три місяці після опублікування висновку Венеціанської комісії про закон.

У липні 2022 року секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявляв, що реєстр олігархів готовий до запуску. Але його перенесли до отримання висновків Венеціанської комісії. Як пояснював міністр юстиції Денис Малюська, якщо його впровадження суперечитиме баченню Єврокомісії, це може заблокувати переговори щодо вступу України до ЄС.

Нагадаємо, Чехія продовжить надавати військову допомогу Україні попри фінансові труднощі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів
Санкції пропонується застосувати строком на 3 роки до 6 фізичних та 10 юридичних осіб, які поширювали продукцію та інформаційний контенту з виправданням збройної агресії РФ проти України.
Кабмін затвердив стратегію деокупації Криму Кабмін затвердив стратегію деокупації Криму
Кабінет міністрів на засіданні 29 вересня затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Позачергове засідання ТКГ: Арестович заявив, що Росія відмовилась з певних причин Позачергове засідання ТКГ: Арестович заявив, що Росія відмовилась з певних причин
Через нещодавно загибель мирного жителя на Донбасі, Російська Федерація відмовилась від участі у позачерговому засіданні ТКГ.
Loading...
Load next