У Польщі сьогодні вибирають депутатів парламенту

У Польщі сьогодні вибирають депутатів парламенту

У Польщі відкрилися виборчі дільниці на парламентських виборах, які оглядачі називають "найважливішими" з часів падіння комуністичного режиму в 1989 році.

Про це повідомляє DW. Україна.

Поляки визначать склад нижньої палати парламенту (Сейму), що складається з 460 депутатів, та верхньої палати Сенату, що складається зі 100 депутатів.  

Очікується, що головна конкуренція за голоси виборців відбуватиметься між консервативною партією влади "ПіС" Качинського та опозиційною силою "Громадянська коаліція" експрем’єра Туска, - наголошують у виданні.  

Щоб утримати парламентську більшість правлячій партії ПіС, ймовірно, знадобиться підтримка ультраправої "Конфедерації свободи і незалежності", яка закликає до скорочення допомоги Польщі Україні. Перші прогнози щодо результатів очікуються після закриття виборчих дільниць о 22:00 за Києвом.

Нагадаємо, Бербок закликала Ізраїль врахувати гуманітарну ситуацію у Газі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У Польщі погодили будівництво «стіни» на кордонах з трьома країнами, серед них - Україна У Польщі погодили будівництво «стіни» на кордонах з трьома країнами, серед них - Україна
Нижня палата польського парламенту під час голосування у п’ятницю проголосувала за спецзакон щодо будівництва добре обладнаного загородження на зовнішньому кордоні Польщі з ЄС (лінія кордону з Білоруссю, Росією та Україною).
Loading...
Load next