Україна та Індія домовилися про відновлення торгівлі до довоєнного рівня

Україна та Індія домовилися про відновлення торгівлі до довоєнного рівня

Міністри закордонних справ Індії та України заявили, що домовилися про відновлення торгівлі та співпраці до рівня, який існував до російського повномасштабного вторгнення.

Про це повідомляє Reuters.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснив перший візит українського високопосадовця до Індії з моменту повномасштабного вторгнення Росії. Зустріч відбулася напередодні можливого міжнародного саміту, присвяченого просуванню мирного плану.

У Нью-Делі я мав щирі та всебічні переговори з міністром закордонних справ Індії Субрахманьямом Джайшанкаром про українсько-індійські двосторонні відносини, ситуацію в наших регіонах та глобальну безпеку, - заявив Кулеба.

Він зазначив, що особлива увага була приділена Формулі миру Володимира Зеленського та подальшим крокам на шляху до її втілення в життя.

Ми також співголовували на засіданні українсько-індійської міжурядової комісії та домовилися відновити рівень співпраці між нашими країнами, який існував до повномасштабної війни, розв'язаної Росією, а також визначити нові перспективні проєкти для виведення наших відносин на новий рівень, - додав дипломат.

Водночас Джайшанкар зазначив, що найголовніша мета Індії "повернути торгівлю на попередній рівень".

Нагадаємо, Україна та США підписали угоду про відтермінування виплат за держборгом

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Затриманий у Санкт-Петербурзі український консул залишив Росію Затриманий у Санкт-Петербурзі український консул залишив Росію
Консул Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі Олександр Сосонюк, якого МЗС РФ через влаштовану проти нього провокацію оголосило небажаною персоною, 21 квітня залишив територію Росії.
Кулеба заявив, що РФ відвела від кордону з Україною лише 12 тисяч військових із ста тисяч Кулеба заявив, що РФ відвела від кордону з Україною лише 12 тисяч військових із ста тисяч
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що про реальне відведення російських військ від кордону не може йтись, оскільки зі 100 тисяч бойовиків наразі відвели лише 12.
Рада ЄС збереться через російську агресію: запросили Україну Рада ЄС збереться через російську агресію: запросили Україну
У понеділок, 19 квітня, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба візьме участь в онлайн-засіданні Ради ЄС у закордонних справах.
Loading...
Load next