Австралія звинуватила китайських хакерів у кібератаках

Австралія звинуватила китайських хакерів у кібератаках

Австралія звинуватила підтримувану урядом Китаю групу хакерів у кібератаках на урядові та приватні мережі.

Про це повідомляє Financial Times.

Заяву Австралії підтримали служби безпеки та розвідки країн-членів альянсу Five Eyes, зокрема США, Великої Британії, Канади і Нової Зеландії, а також Німеччини, Японії та Південної Кореї. У спецслужбах країн зазначили, що хакерська група проводила «зловмисні кібероперації» в інтересах Міністерства державної безпеки Китаю. Групу ідентифікували раніше як Advanced Persistent Threat 40 (APT40).

Раніше західні спецслужби звинувачували APT40, яка базувалася у південній китайській провінції Хайнань, у проникненні в системи урядових установ, компаній та університетів США, Канади, Європи і країн Близького Сходу за запитом міністерства.

APT40 неодноразово атакувала австралійські мережі, а також мережі уряду та приватного сектору в регіоні, і загроза, яку вона становить для наших мереж, залишається, – йдеться у заяві країн Five Eyes.

Нагадаємо, ISW: росія поширює фейки, намагаючись зняти з себе відповідальність за обстріл «Охматдиту»

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна та Китай готують угоду про безвізовий режим між країнами Україна та Китай готують угоду про безвізовий режим між країнами
Незабаром Україна і Китай можуть ввести безвізовий режим. Наразі країни знаходяться на стадії активних перемовин щодо цього питання.
Військові кораблі США пройшли через Тайванську протоку вперше після візиту Пелосі Військові кораблі США пройшли через Тайванську протоку вперше після візиту Пелосі
Китайське військове командування пильно спостерігає за рухом кораблів.
Loading...
Load next