Трамп висунув на посаду спецпредставника з врегулювання війни в Україні Кіта Келлога

Трамп висунув на посаду спецпредставника з врегулювання війни в Україні Кіта Келлога
Обраний президент Сполучених Штатів остаточно визначився і призначив на посаду спецпредставника з питань України та Росії генерала у відставці Кіта Келлога

Дональд Трамп, новообраний президент США, оголосив про призначення колишнього голови апарату Ради нацбезпеки Білого дому Кіта Келлога спеціальним представником з питань врегулювання війни в Україні.

Про це Трамп повідомив у своїй соцмережі Truth Social.

Я дуже радий призначити генерала Кіта Келлога помічником президента і спеціальним посланником з питань України та Росії. Кіт має видатну військову та ділову кар'єру, в тому числі працював на дуже відповідальних посадах у сфері національної безпеки в моїй першій адміністрації. Він був зі мною від самого початку! Разом ми забезпечимо МИР ЧЕРЕЗ СИЛУ і зробимо Америку і світ знову безпечними!, - пише Дональд Трамп.

Як повідомляють ЗМІ, Келлог раніше запропонував свій план зупинки війни в Україні. План передбачає продовження поставок американської зброї Києву лише за умови, що Україна погодиться на мирні переговори з Росією. Сполучені Штати мають намір попередити Москву про можливі наслідки у разі відмови від переговорів, зокрема з посиленням підтримки Києва.

Нагадаємо, Зеленський впевнений, що Україна приєднається до ЄС у найближчі п’ять років

Юлія Педюк  - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп: Україна має забути про НАТО Трамп: Україна має забути про НАТО
Трамп заявив, що не підтримує вступ України до НАТО для завершення війни
Кіт Келлог заявив, що європейські країни не братимуть участі в переговорах щодо війни в Україні Кіт Келлог заявив, що європейські країни не братимуть участі в переговорах щодо війни в Україні
Проте він зазначив, що інтереси Європи будуть враховані
США заморожують стратегію завершення війни в Україні до узгодження з Європою США заморожують стратегію завершення війни в Україні до узгодження з Європою
Рішення щодо стратегічного плану завершення війни в Україні було відкладено до консультацій з європейськими урядами
Loading...