У Львові на вул. Панаса Мирного встановили зарядки для електромобілів
Дві нові станції з’явились в одній з колишніх промислових зон міста. Тепер зарядити авто можна на вул.

Дві нові станції з’явились в одній з колишніх промислових зон міста.
Тепер зарядити авто можна на вул. Панаса Мирного, 24, біля офісу компанії Intellias.
Поряд з будівлею розташовані зарядні станції KEBA потужністю 22 кВт.
Додамо, користуватися ними можна безкоштовно. Для цього потрібно встановити додаток App To-U та забронювати вільний час.
За 1 годину можна отримати заряд на відстань від 30 до 150 км. Для повної зарядки електромобіль потребує близько 3 годин.
Нагадаємо, що запускається новий рейс зі Львова до польського міста Лодзь. Про це інформують пресслужбі авіакомпанії SkyUp.
Слідкуй за нами на Facebook, Telegram, Youtube і знай Правду.
Читайте також

Режисер Хачатур Василян готується до фільмування картини про дорослішення й ЛГБТ-стосунки між чоловіками "Мій юний принц". Проєкт переміг на 17 конкурсі Держкіно, яке профінансує його у розмірі 20 мільйонів гривень.

У розсекреченому документі ЦРУ описано випадок, який нібито стався під час навчань радянських військових наприкінці 1980-х років

Уряд України ухвалив рішення про запровадження одноразової грошової допомоги в розмірі 50 тисяч гривень для дітей, які повертаються з тимчасово окупованих територій або були депортовані
Рекомендовані

Вічнозелені рослини — це справжні «стражі саду», які зберігають декоративність протягом усього року. Вони не лише прикрашають ділянку в різні сезони, а й створюють відчуття стабільності та гармонії.

62-річний новозеландський актор Рассел Кроу знову здивував світ — цього разу не роллю, а власною трансформацією.

Імбирний чай — простий гарячий напій, який, за словами дієтологів, може працювати ефективніше за дорогі аптечні засоби.
Loading...
Load next