У Росії прозвучав гімн України: Каміла Конотоп здобула золото на ЧЄ з важкої атлетики

Спортсменка виступає у ваговій категорії до 55 кг. Чемпіонат Європи з важкої атлетики відбувається у Москві.

Про це повідомляє пресслужба НОК України.

Медальний врожай важкоатлетів на чемпіонаті Європи!!! - йдеться у повідомленні.

Камілі Конотоп не було рівних у ривку (95 кг), поштовху (113 кг) і відповідно за сумою багатоборства – 208 кг. Відтак, вона здобула 3 золоті медалі.

Раніше 2 бронзові нагороди на ЧЄ виборов Дмитро Вороновський (до 55 кг): у поштовху (137 кг) та в загальному заліку (247 кг).

Ще одна українка Ангеліна Ломачинська посіла 3 місце у ривку у ваговій категорії до 45 кг.

Київське «Динамо» достроково стало чемпіоном України з футболу.
Суд визнав банкрутом ФК «Металіст»: що це означає Суд визнав банкрутом ФК «Металіст»: що це означає
Господарський суд Харківської області відкрив ліквідаційну процедуру.
"Слуга народу" Беленюк завоював бронзу на чемпіонаті Європи з боротьби "Слуга народу" Беленюк завоював бронзу на чемпіонаті Європи з боротьби
24 квітня у Варшаві відбулися фінали Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби у вагових категоріях до 55-63-77-87-130 кг.