Половина жителів Івано-Франківщини вимагає перевиборів у 87-у окрузі

Половина жителів Івано-Франківщини вимагає перевиборів у 87-у окрузі
Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування серед мешканців Івано-Франківської області й виявилось, що майже половина з них хочуть аби на їхньому окрузі провели перевибори.

Прикарпатські виборці вважають, що на довиборах до Верховної Ради, як відбулись 28 березня, були значні фальсифікації й вимагають проведення повторного голосування. Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю (face-to-face) у період з 8 по 13 квітня. 

Про це, 14 квітня, ПравдаТУТ NEWS повідомив директор соціологічної групи "Рейтинг", Олексій Антипович.

Зокрема, якби повторні вибори на скандальному 87-у окрузі відбулися найближчої неділі, то за кандидата від партії "За майбутнє" Олександра Шевченка проголосували 43,3% виборців, за представника ВО "Свободи" Руслана Кошулинського 26,7% виборців, а за Василя Вірастюка від "Слуги народу" – 23,9%. Інших кандидатів підтримали менш як 2%.

Адже за даними опитування Олександру Шевченку довіряють – 55% опитаних, Руслану Кошулинському довіряють – 40%, а Василю Вірастюку лише 30% жителів Івано-Франківщини.

Проте, 33% опитаних переконані, що на цьогорічних довиборах були значні фальсифікації, ще 16% вважають їх незначними. Зокрема, 30% виборців переконані, що їх фальсифікували на користь Вірастюка, а лише 16% – на користь Шевченка. Водночас 23% переконані, що фальсифікацій й зовсім не було. 

Нагадаємо, що результати виборів на Прикарпатті можуть бути зовсім іншими. До ЦВК надійшли судові рішення щодо окружної виборчої комісії Івано-Франківської області. Зокрема Судові рішення можуть вплинути на підсумки голосування на 87-му окрузі, що на Прикарпатті. 

Читайте також
На одній із дільниць у Івано-Франківській області, де перемагав Шевченко вкрали бюлетені
У Івано-Франківській області, під час перерахунку голосів виявили зникнення сотні бюлетенів. На одній із дільниць де лідирував кандидат від партії "За майбутнє" Олександр Шевченко, вибори визнали недійсними.
Після виборів на Прикарпатті відкрили 17 кримінальних справ Після виборів на Прикарпатті відкрили 17 кримінальних справ
Довибори до Верховної Ради в Івано-Франківській області завершилися кримінальними справами. Правоохоронці вже відкрили 17 проваджень.
У Івано-Франківській області вимагають провести повторні вибори У Івано-Франківській області вимагають провести повторні вибори
На довиборах до Верховної Ради за офіційними даними ЦВК переміг кандидат від "Слуги народу" - Василь Вірастюк. Однак, Івано-Франківська обласна адміністрація вимагає провести перевибори у Надвірій.
Loading...
Load next