Роман солістки Go_A з фронтменом Måneskin: співачка прокоментувала чутки

Роман солістки Go_A з фронтменом Måneskin: співачка прокоментувала чутки
Катерина Павленко, яка є солісткою колективу Go_A, що представляв Україну на Євробаченні-2021, прокоментувала чутки про стосунки з італійцем Даміано Давидом, який є солістом гурту Måneskin, що переміг на цьогорічному пісенному конкурсі.

Солістка українського гурту Go_A, який посів на "Євробаченні-2021" 5-те місце, Катерина Павленко прокоментувала чутки про роман з фронтменом Måneskin, італійцем Даміано Давидом. Про це йдеться у відео, яке було опубліковане у мережі TikTok - sacrilegum.

Під час прямого ефіру Павленко в Instagram вирішила розставити усі крапки над "і", зазначивши, що вони спілкуються, втім, солістка наголосила, що їхній зв'язок схожий на той, що є між братом і сестрою.

Мені здається, що ми більше схожі на брата і сестру. А взагалі він дуже класний і харизматичний хлопець, - заявила Катерина

Зокрема солістка Go_A зазначила, що ніяких романтичних стосунків між ними немає. Окрім того, дівчина відповіла на запитання щодо творчої співпраці з Måneskin. Співачка звернула увагу на те, що вони вже готові до колаборації, проте є багато юридичних моментів, які необхідно владнати: співпраця лейблів, до яких входять гурти, життя в різних країнах.

Нагадаємо, що гурт Go_a загалом отримав 364 бали, посівши п’яте місце у загальному рейтингу Євробачення-2021. Проте за кількістю балів від глядачів – Україна на другому місці. При цьому соліст італійської групи Måneskin - Даміано Давид, яка перемогла на цьогорічному Євробаченні, не приховує свого захоплення українськими учасниками та електрофольк гуртом Go_A.

 14943
 
Читайте також
Італія - переможець: гурт Go_A від України посів п'яте місце на "Євробаченні" (відео) Італія - переможець: гурт Go_A від України посів п'яте місце на "Євробаченні" (відео)
Італійський рок-гурт "Maneskin" з піснею "Zitti e buoni" переміг у пісенному конкурсі "Євробачення-2021". При цьому Україна увійшла до п’ятірки лідерів конкурсу.
Переможець "Євробачення" Måneskin, продовжує захоплюватись українським Go_A (фото) Переможець "Євробачення" Måneskin, продовжує захоплюватись українським Go_A (фото)
Соліст італійської групи Måneskin - Даміано Давид, яка перемогла на цьогорічному Євробаченні, не приховує свого захоплення українськими учасниками та електрофольк гуртом Go_A.
Отримав одразу дві премії: український гурт Gо_A здобув перемогу в престижному конкурсі (відео) Отримав одразу дві премії: український гурт Gо_A здобув перемогу в престижному конкурсі (відео)
Український гурт Gо_A, який посів п'яте місце на Євробачення, виграв конкурс під назвою Vision Music Awards відразу у двох номінаціях.
Loading...
Load next