Скандал з підборами: Таран повідомив про новий зразок взуття для військовослужбовиць ЗСУ

Скандал з підборами: Таран повідомив про новий зразок взуття для військовослужбовиць ЗСУ
Міністерство оборони розробило новий зразок моделі взуття для жінок-військовослужбовиць, вони будуть на шнурівці і на нижчих підборах.

Про це повідомив міністр оборони Андрій Таран під час засіданні уряду 7 липня. Він зазначив, що попередні зразки взуття мали низку дефектів.

Ми розробили протягом минулого тижня новий зразок туфлів, що мають шнурівку. Це дозволяє під час ходи не спадати з ноги й врахувати різну повноту стопи. Також ми зробили набагато менший підбір, - повідомив Міністр оборони.

Старий зразок підборів для військовослужбовиць ЗСУ

Андрій Таран сподівається, що найближчим часом Міноборони зможе виготовити експериментальне взуття у необхідній кількості для комплектування коробки жінок-військовослужбовиць, які братимуть участь у параді до Дня Незалежності України.

Якщо буде позитивний досвід використання цього нового експериментального взуття, то ми потім приймемо його за основу і будемо його всім жінкам-військовослужбовцям його надавати, — наголосив Таран.

Старий зразок підборів для військовослужбовиць ЗСУ

Також міністр додав, що окремі політичні сили роздули ні з чого скандал. Він запевнив, що вжив певні заходи, які нібито нейтралізують ці безпідставні звинувачення.

Зокрема, за його словами, наказ щодо встановлення форми одягу для жінок-військовослужбовців передбачав саме такі туфлі, через які Міністерство оборони зазнало критики, був прийнятий ще у 2017 році.

Нагадаємо, що нещодавно розгорівся скандал щодо українських жінок-військовослужбовиць, які тренуються марширувати на підборах до військового параду на День Незалежності. Користувачів мережі таке рішення обурило й вони заявляють, що це суперечить цінностям НАТО.

Читайте також
Берці на підборах: парадні черевики військовослужбовиць України змінили після хвилі критики (відео) Берці на підборах: парадні черевики військовослужбовиць України змінили після хвилі критики (відео)
Висота підбору туфель, у яких донедавна вчилися марширувати курсантки, складає 5,5 см. Однак, тепер підбори на нових черевиках вже ж таки залишаться, але стануть нижчими.
"Нехай сходять в них на парад!": у Раді депутатки вручили міністру оборони туфлі на підборах (фото) "Нехай сходять в них на парад!": у Раді депутатки вручили міністру оборони туфлі на підборах (фото)
Під час виступу Кондратюк туфлі стояли на трибуні, проте, згодом їх демонстративно вручили міністру Тарану.
Loading...
Load next