У Києві дівчину не взяли на роботу, бо вона розмовляє українською мовою (відео)

У Києві дівчину не взяли на роботу, бо вона розмовляє українською мовою (відео)
Співробітниця компанії, в якій хотіла працювати дівчина, сказала, що україномовній колезі буде некомфортно в колективі, тому що там всі спілкуються російською.

У Києві із дівчиною трапився неприємний випадок, головною винуватицею якого стала наша радна українська мова. Так, HR-ка компанії Columb Trade відмовила дівчині у працевлаштуванні через те, що вона розмовляє лише українською мовою й наголосила, що в компанії "корпоратівная культура – все на русском"

Про це у Facebook написали на сторінці громадського руху "Відсіч".

На відео чітко чути розмову, яка відбулася між HR-менеджером та дівчиною: "Это даже не отказ. Вам будет некомфортно в среде. У нас такая корпоративная культура. Мы все на русском общаемся".  Менеджер також заявила, що засновник фірми – білорус, який начебто не розуміє української мови.

Такі дії менеджера є грубим порушення Конституції України, Кодексу законів про працю України та Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Окрім цього, блогерка із ніком Zamist Krovi на своюму YouTube-каналі також розповіла про цей інцидент й зазначила, що трапилось це із її близько подругою. Вона зазначила, що дівчина, якій відмовили у працевлаштуванні, – магістр і психолог з дипломом КНУ імені Тараса Шевченка. Окрім того, вона вже має декілька років стажу: "Київ. 7-й рік війни з Росією. Утиски україномовних. Зневаги до української мови від компанії Columb Trade".

Зауважимо, що омпанія Columb Trade вже встигла оприлюднити вибачення, в якому заявила, що не займається "антинаціоналізмом". Там також заявили, що все що відбулося у телефонній розмові, є "суб'єктивною думкою конкретного співробітника" і тепер у компанії проведуть внутрішнє розслідування.

 

 793
 
Читайте також
В Україні почали діяти нові штрафи за порушення пожежної безпеки В Україні почали діяти нові штрафи за порушення пожежної безпеки
З 16 квітня в Україні набули чинності закони щодо посилення відповідальності за порушення пожежної безпеки. Окрім цього зросли штрафи за хибний виклик рятувальників, поліції і швидкої допомоги.
"Наші хлопці — герої!": вболівальники зустріли збірну України, яка повернулася додому (відео) "Наші хлопці — герої!": вболівальники зустріли збірну України, яка повернулася додому (відео)
Національна команда з футболу повернулася в Україну з чемпіонату Євро-2020. Наших хлопців зустрічали українські фанати в аеропорту "Бориспіль".
У понеділок майже по всій Україні пройдуть дощі У понеділок майже по всій Україні пройдуть дощі
В Україні у понеділок, 26 квітня, збережеться холодна погода, на більшій частині території йтимуть короткочасні дощі.
Loading...
Load next