Скандальний репер Баста знову планує приїхати в Україну з концертом

Скандальний репер Баста знову планує приїхати в Україну з концертом
Скандальний російський репер Баста вкотре їде в Україну. Цього разу він виступить в Одесі 8 серпня.

СБУ не заборонила відомому російському реперові Басті приїздити до України. Вже цього літа він планує знову приїхати зі своїми концертами. 

Концерт має відбутися 8 серпня у клубі Ibiza Beach Club у Одесі. Про це повідомили на сторінці закладу в Instagram.

Якщо Баста на сцені, викладка на 100% для тих, хто цінує, – йшлося в повідомленні.

Зазначимо, що після появ в окупованому Криму російський репер Баста дав два концерти в Києві. Попри намагання активістів зірвати виступи гастролера, він все ж таки вийшов на сцену. 

У вересні 2017 року СБУ заборонила Басті в'їзд на територію України. Оскільки він гастролював в  окупованому Криму. 3 роки він утримувався від концертів в Україні.

Вже через три роки Басту  офіційно виключили з переліку осіб, яким не можна в'їжджати на територію України. Тому він приїхав до Києва, проте так і не відповів на запитання, чий Крим.

 94
 
Читайте також
В Україну приїхав російський репер Баста, який раніше виступав в окупованому Криму В Україну приїхав російський репер Баста, який раніше виступав в окупованому Криму
У Київ приїхав російський репер Баста, який раніше відвідував територію окупованої автономної республіки й проти якого раніше діяла заборона через виступи та незаконне відвідування Криму.
У київському супермаркеті працівник одягнув футболку з гербом РФ (відео) У київському супермаркеті працівник одягнув футболку з гербом РФ (відео)
Очевидці зазначають, що мережа цих магазинів належить людям близьким до ОПЗЖ. І раніше там вже був скандал щодо продажу товарів експортованих з РФ.
Черговий скандал через російських музикантів, цього разу їх запросили на "Файне місто" Черговий скандал через російських музикантів, цього разу їх запросили на "Файне місто"
На фестиваль "Файне місто", який відбудиться наприкінці липня у Тернополі запросили російські гурти. Самі ж організатори поки що не коментують шквал обурень.
Loading...
Load next