Каратистка Терлюга виборола для України "срібну" медаль на Олімпіаді

Каратистка Терлюга виборола для України "срібну" медаль на Олімпіаді
За секунду до завершення сутички українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула срібло Олімпіади з карате.

На токійських Олімпійських іграх Україна розіграла черговий комплект нагород у карате. Одеська каратистка Анжеліка Терлюга у вазі до 55 кілограмів виборола срібну медаль, однак поступилась болгарській спортсменці Івет Горановій з рахунок 1:5.

Срібна медаль Терлюги - це не лише перемога для спортсменки, а й також перша нагорода України у карате на Олімпіадах. Проте, на жаль, під час олімпійського поєдинку українка Анжеліка травмувала собі ногу. Медикам довелось її "заморожували".

Зауважимо, що раніше, у напруженому півфіналі, українка перемогла тайваньську спортсменку Вень Цзу Юнь, яка є дворазовою чемпіонкою Азійських ігор та триразовою чемпіонкою Азії.

Наразі в української олімпійської збірної є 13 нагород: одна золота, три срібні та дев’ять бронзових.

Нагадаємо, що український боксер Хижняк вийшов у фінал Олімпійських ігор. Олександр Хижняк переміг представника Філіппін Еуміра Марсіаля в півфіналі Олімпіади в Токіо з рахунком 3:2 і побореться за "золото" у вирішальному поєдинку. Цим самим спортсмен забезпечив собі "срібну" медаль.

Читайте також
Вперше в історії України: суддю боксерського турніру визнали найкращим на Олімпіаді в Токіо (фото) Вперше в історії України: суддю боксерського турніру визнали найкращим на Олімпіаді в Токіо (фото)
Український суддя Павло Василинчук став найкращим суддею боксерського олімпійського турніру Токіо-2020 року.
Кольори символізують надію та віру: олімпійська збірна України представила нову форму (фото) Кольори символізують надію та віру: олімпійська збірна України представила нову форму (фото)
На п'єдестал пошани на Олімпіаді-2020, яка цього року відбудеться у Токіо, українські олімпійці підійматимуться у ніжній синьо-жовтій палітрі, що символізує надію і віру.
Російський телеканал не показав збірну України на відкритті літньої Олімпіади-2020 Російський телеканал не показав збірну України на відкритті літньої Олімпіади-2020
У пресслужбі телеканалу запевнили, що не зробили цього, оскільки необхідно було виконати комерційні зобов’язання перед рекламодавцями.
Loading...
Load next