Українсько-американська ракета вивела на орбіту корабель з вантажем для МКС (відео)

Українсько-американська ракета вивела на орбіту корабель з вантажем для МКС (відео)
Загалом за вісім років ракета-носій "Antares", яку розробило КБ Південне, стартувала 15 разів, 14 з них - успішно.

Частково вироблена в Україні, українсько-американська ракета "Antares" вивела на орбіту корабель Cygnus з вантажем для Міжнародної космічної станції. Зокрема, в цьому році даний старт став уже другим для продукції українських компаній, повідомляє пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

11 серпня о 01 годині 01 хвилині за київським часом, із Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США) відбувся другий успішний пуск ракети-носія середнього класу "Антарес", перший ступінь якої виготовлений в Україні на замовлення корпорації Northrop Grumman, - йдеться у повідомленні.

На борту космічного корабля перебував вантаж вагою у 3720 кілограмів - здебільшого це матеріали для наукових досліджень, обладнання для МКС та запаси для екіпажу. 

"Проект "Антарес" - це один з яскравих прикладів успішної співпраці українських і американських інженерів, яким вдалося у короткі строки створити надійну ракету-носій для доставлення корисного вантажу на МКС, - наголосив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Основне завдання цієї місії – доправлення провізії та речей для екіпажу, матеріалів для наукових досліджень і вивезення з МКС та подальша утилізація у щільних шарах атмосфери відпрацьованого вантажу. Очікується, що Cygnus прибуде до Міжнародної космічної станції у четвер, 12 серпня, о 13.10 за київським часом.

 

 233
 
Читайте також
Ракетний есмінець США Laboon прямує до Чорного моря Ракетний есмінець США Laboon прямує до Чорного моря
До Чорного моря прямує есмінець USS Laboon Військово-морського флоту США, який згодом візьме участь в операціях з підтримання безпеки разом із союзниками.
Есмінець США покинув Чорне море після навчань Sea Breeze-2021 (фото) Есмінець США покинув Чорне море після навчань Sea Breeze-2021 (фото)
У наймасштабніших за останні 20 років військово-морських навчаннях були залучені 32 бойові кораблі, 40 літаків і 5 тис. військовослужбовців з 17 країн-членів НАТО, а також партнерів Альянсу.
Український Нью-Йорк: Рада перейменувала селище в Донецькій області Український Нью-Йорк: Рада перейменувала селище в Донецькій області
Перейменування Новгородського ініціювали місцеві жителі, які виступили за повернення населеному пункту його історичної назви.
Loading...
Load next