Лукашенко планує розмістити ракетні комплекси на кордоні з Україною

Лукашенко планує розмістити ракетні комплекси на кордоні з Україною
Білорусь планує закупити у Росії озброєння на понад мільярд гривень. За словами президента країни Олександра Лукашенка, вона "знадобиться" на кордоні з Україною.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що куплені у Росії зенітні ракетні комплекси С-400 розмістять зокрема й на кордоні з Україною.

Про це повідомляє "Єврорадіо".

За словами Лукашенка, Білорусь планує закупити в Росії озброєння на понад 1 мільярд доларів. У межах угоди країна може отримати й зенітні ракетні комплекси С-400.

Самопроголошений президент повідомив,  що Білорусь уже повністю перекрила комплексами С-300 західний кордон, проте тепер додався ще й південний напрямок. 

Нас починають з півдня підігрівати. Ми повинні готуватися — 1200 кілометрів кордону з Україною. Тому нам доведеться закривати й цей периметр. І ми вели якраз мову про те, що С-400 нам знадобиться, - сказав Лукашенко. 

Зазначимо, що С-400 — російська зенітно-ракетна система великого і середнього радіуса дії. Ця система забезпечує оборону об'єктів від нападу з повітря. До того ж, вона здатна вражати повітряні цілі на відстані до 400 кілометрів і висоті до 30 кілометрів. При цьому мінімальна дальність ураження становить усього два кілометри.

 291
 
Читайте також
Країна репресій: чому Лукашенко може нести загрозу для України? (відео) Країна репресій: чому Лукашенко може нести загрозу для України? (відео)
Минув майже рік відтоді, як Лукашенко знову очолив президентський престол у Білорусі. Тоді країна відразу спалахнула протестами, оскільки білоруси не погоджувалися з результатом виборів. Борців за справедливість «вдало» зупинили кийками. Дехто окрім побиття потрапив ще й за ґрати. Так, своєю нелегкою історією із ПравдаТУТ News поділився іммігрант з Білорусі, який проживає в Україні вже майже 3 місяці.
У Білорусі повідомили про обстріл з території України (фото) У Білорусі повідомили про обстріл з території України (фото)
Білоруські прикордонники знайшли обстріляний стовп ще 11 вересня. Вони зазначили, що у стовп стріляли з мисливської рушниці.
Лукашенко може шантажувати Україну присутністю російських військ - Тихановська Лукашенко може шантажувати Україну присутністю російських військ - Тихановська
Тихановська наголосила, що режим Лукашенка може використовувати присутність російських військ на території Білорусі для шантажу України та західних сусідів. На її думку, загрози можуть бути найрізноманітніші.
Loading...
Load next