Нещепленим на Львівщині відмовляють у користуванні транспортом

Обмеження почнуть діяти з 22 листопада.
Нещепленим на Львівщині відмовляють у користуванні транспортом

На Львівщині невакциновані від коронавірусу або люди без негативного тесту з 22 листопада не зможуть користуватись приміським громадським залізничним та автомобільним транспортом. Про це повідомляє Львівська ОДА

 Через складну ситуацію з коронавірусом на території Львівської області заборонять здійснювати перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному сполученні, якщо у них немає при собі таких документів:

  • негативного тесту на COVID-19 — діє 72 години;
  • документу про повний курс вакцинації;
  • свідоцтва, яке підтверджує, що людина одужала від коронавірусу.

Обмеження не поширюються на:

  • Перевезення автівками до 5 пасажирів (разом із водієм);
  • Службові транспортні засоби підприємств з кількістю людей не більшою, ніж сидячих місць, і лише за маршрутом, про який поінформували Нацполіцію не менше, ніж за 2 дні;
  • Пасажирів, які подорожують автівкою в міжнародному сполученні за наявності вказаних вище документів.

Тетяна Єрко — pravdatutnews.com

Читайте також
Бустерна доза для освітян: у кількох школах Львова розгорнули пунти вакцинації (відео) Бустерна доза для освітян: у кількох школах Львова розгорнули пунти вакцинації (відео)
На тлі нової хвилі ковіду львів’ян закликають імунізуватися бустерною дозою.
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 19 тисяч нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 19 тисяч нових випадків Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
Зона — “жовта”, правила — “червоні”: у Львові посилили карантинні обмеження (відео) Зона — “жовта”, правила — “червоні”: у Львові посилили карантинні обмеження (відео)
Львівщина впродовж останніх декількох днів лідирує серед інших областей за кількістю хворих на ковід.
Loading...
Load next