The Times опублікувала нову ілюстрацію із надписом "Z" is for Zelensky"

The Times опублікувала нову ілюстрацію із надписом "Z" is for Zelensky"

Американська газета The Times опублікувала ілюстрацію з президентом Володимиром Зеленським. На підтримку України видання продемонструвало в інстаграмі малюнок із надписом "Z" is for Zelensky". Про це пише Верховна Рада України.

Відома американська газета The Times поділилася у своєму інстаграмі карикатурою, де зображений Президент України Володимир Зеленський та президент-агресор путін.

На зображенні видно, як Зеленський скручує дуло від танка у букву "Z". Малюнок підписаний "Z" is for Zelensky" – "З" означає "Зеленський".

Скриншот з інстаграму The Times

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

 670
 
Читайте також
“Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео) “Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео)
Український політик та лідер забороненої в Росії організації "Братство" Дмитро Корчинський в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "ПравдаТУТ Львів" розповів про свою політичну кар'єру та погляди, ставлення до президента-втікача Януковича і Зеленського, а також радикальне вирішення військового конфлікту з Росією, яке триває декілька століть.
"Ми за мир у регіоні": Ердоган офіційно заявив, що Туреччина готова стати посередником між Україною та Росією "Ми за мир у регіоні": Ердоган офіційно заявив, що Туреччина готова стати посередником між Україною та Росією
За словами турецького лідера, для цього Анкара налагодила контакти і з українською стороною, і з президентом РФ Володимиром Путіним.
Після бесіди з Путіним: Макрон сьогодні проведе телефонну розмову із Зеленським (оновлено) Після бесіди з Путіним: Макрон сьогодні проведе телефонну розмову із Зеленським (оновлено)
Напередодні Зеленський говорив з президентом США Джо Байденом.
Loading...
Load next