У Херсонській області 12 людей похилого віку із захопленого рф села пішки вийшли з окупації

У Херсонській області 12 людей похилого віку із захопленого рф села пішки вийшли з окупації

На Херсонщині 12 літніх людей з тимчасово захопленого рф села пішки вийшли на підконтрольну ЗСУ територію, дорогою убрід здолавши річку.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Незважаючи на смертельну небезпеку, люди все ж самостійно виходять з-під обстрілів. Цього разу 12 жителів непідконтрольного населеного пункту, назву якого з міркувань безпеки ми не озвучуємо, змогли евакуюватися звідти. Люди літнього віку пішки здолали кілька кілометрів, після чого брід через річку Інгулець дісталися найближчого населеного пункту, підконтрольного Україні, де несуть службу працівники Бериславського районного відділу поліції, - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці зустріли втомлених людей та заспокоїли їх. Чоловіки й жінки розповіли, що усе життя прожили в селі, тож знають всі можливі місця переправи. За їх словами, у тому населеному пункті ще залишаються до ста мирних жителів, переважно похилого віку, які не схотіли кидати домівки та господарства.

Працівники поліції доправили чоловіків та жінок до безпечного місця тимчасового прихистку подалі від зони бойових дій.

У поліції нагадали, що зараз, коли частина сіл Херсонської області перебуває під тимчасовою окупацією російських військ, безпечних шляхів евакуації немає. Поблизу сіл на лінії фронту точаться важкі бої, населені пункти щодня обстрілюють із реактивних систем залпового вогню.

Поліцейські в межах своїх можливостей і поза ними допомагають жителям Херсонської області як в евакуації, так і в перевезенні до лікарень, у доставці гуманітарної допомоги та медичних препаратів до тих населених пунктів, які постійно перебувають під обстрілами.

Нагадаємо, раніше українців у Криму закликали потурбуватись про базові заходи безпеки.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next