У Маріуполі загарбники влаштували цивільну окупацію - радник мера

У Маріуполі загарбники влаштували цивільну окупацію - радник мера

Російські окупанти почали звертатися до жителів Маріуполя щодо надання в "оренду" житла росіянам, а також повідомляти про примусове відмикання "безсхозних" квартир задля розселення військових. Повідомив у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

У Маріуполі продовжується заміщення українського населення на російське через цивільну окупацію. Через нестачу житла окупаційна адміністрація через свої комунальні служби почала звертатись до маріупольців щодо надання в оренду жита росіянам. Замість займатись переселенням людей з руїн – займаються комфортом цивільних окупантів, - йдеться в повідомленні Андрющенка у Телеграм.

За словами Андрющенка, на сьогодні у місто завезли близько 30 тисяч цивільних окупантів. Очікується, що до кінця року їх кількість зросте до 50 тисяч, що майже половина від маріупольців в місті.

Також радник зазначив, що окупанти через управителів будинків повідомляють жителям про початок примусового відмикання "безсхозних" квартир, тобто тих, що належать людям в евакуації, задля розселення військових.

Ситуація погіршується тим, що планують викидати з таких квартир маріупольців, які там мешкають за дозволом власників. Тому що це "державна власність днр", а ордеру немає. Цьому цинізму колаборантів та окупантів немає межі, - наголосив Андрющенко.

Нагадаємо, що ЦРУ шукає росіян, які готові співпрацювати через невдоволення війни в Україні – WSJ.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 142
 
Читайте також
У Маріуполі постраждалі від отруйної речовини перебувають у задовільному стані – міськрада (відео) У Маріуполі постраждалі від отруйної речовини перебувають у задовільному стані – міськрада (відео)
У Маріуполі окупанти використали проти військових та цивільних отруйну речовину невідомого походження.
Окупанти збирають особисті дані жителів Маріуполя та вербують евакуйованих громадян Окупанти збирають особисті дані жителів Маріуполя та вербують евакуйованих громадян
Крім того, ситуація з постачанням води та газу в місті залишається стабільно важкою.
Loading...
Load next