Недружнє ставлення у Європі: Верещук дала поради біженцям

Недружнє ставлення у Європі: Верещук дала поради біженцям

Нерідко біженці з України стикаються із недружнім ставленням у Європі. Декілька порад допоможуть правильно на це реагувати.

Про це повідомляє віцепрем'єр-міністр України Ірина Верещук.

Останнім часом ЗМІ пишуть про окремі випадки недружнього відношення до українців, які знайшли в Європі тимчасовий прихисток від війни. Йдеться про побутові прояви. Також є випадки, коли певні політики намагаються використати певні недружні до українців наративи у внутрішньополітичних цілях.

З цим потрібно працювати шляхом комунікаційних кампаній, принаймні протягом наступних трьох місяців. У кожній з країн, де зараз багато українців. Силами наших посольств, діаспор, силами громадських і волонтерських організацій, – зауважила Верещук.

За словами Верещук, потрібно відповідати без претензії та надриву:

  • "Ми сильний народ, але зараз нам важко";
  • "Ми ведемо велику війну, в нас гинуть військові та цивільні, але ми ніколи не здамося";
  • "Наша перемога вам вигідна. Наша перемога є запорукою вашої безпеки в майбутньому. Можливо, це вам коштує, але це вам вигідно";
  • "Ми несемо величезні економічні та соціальні втрати. Тому зараз нам дуже потрібна ваша допомога та просто людська підтримка. Ми цього ніколи не забудемо".

Нагадаємо, У ворога не вистачає засобів протиповітряної оборони - Юсов

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Ми будемо використовувати особняки російських олігархів для розміщення українських біженців, - Домінік Рааб Ми будемо використовувати особняки російських олігархів для розміщення українських біженців, - Домінік Рааб
Розкішні маєтки російських олігархів конфіскують без виплат компенсацій, а потім у них поселять біженців із України, які рятуються від війни.
Укрзалізниця запускає новий ресурс з повідомленнями про евакуаційні потяги Укрзалізниця запускає новий ресурс з повідомленнями про евакуаційні потяги
Компанія запустила сайт для пасажирів, де можна буде отримати всю актуальну інформацію про евакуаційні рейси
Loading...
Load next