Шахраї розробили нову схему видурювання коштів

Шахраї розробили нову схему видурювання коштів у громадян, що дуже схожа на так звану «піраміду»
Шахраї розробили нову схему видурювання коштів у громадян, що називається «гроші за лайк». Вам пропонується ставити вподобайки у соцмережах і таким чином заробляти. Найцікавіше, що за кілька разів вам навіть виплатять ті гроші, але потім запропонують збільшити заробіток.
Згодом ви вкладаєте більшу суму, а шахраї перестають виходити на зв’язок. Коли ви отримаєте повідомлення про подібний заробіток, то не слід продовжувати спілкування, а одразу блокувати цей аккаунт та звертатися у поліцію.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Фінансову піраміду Just2Trade в Україні організував росіянин. Завдяки шахрайській схемі злочинці продавали в інтернеті неіснуючі цінні папери.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Вибір кота для новачка може бути складним, але є породи, які легко пристосовуються до нових умов і не потребують складного догляду.

Агрономи застерігають: мороз і волога можуть зіпсувати плід
Loading...
Load next