У Запоріжжі відкриють дві підземні школи

У Запоріжжі відкриють дві підземні школи

До травня в Запоріжжі розпочнеться будівництво двох підземних шкіл. Їх планують відкрити до початку нового навчального року.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

За його словами, таким чином влада намагається забезпечити очне навчання школярів, адже саме його відсутність часто стає причиною, через яку сім’ї виїжджають із міста.

Сьогодні майже немає офлайн, змішаної системи навчання на території міста Запоріжжя, і це один з основних приводів виїжджати мешканцям Запоріжжя зі своїми сім’ями, дітьми з Запоріжжя для того, щоб діти могли здобувати освіту. Звісно, ми для себе одним з рішень знайшли - це будівництво підземних шкіл, - завив він. 

Школи планують збудувати у різних районах міста із залученням міжнародних партнерів.

До 1 вересня їх з’явиться у Запоріжжі щонайменше дві в різних районах міста. І сьогодні ми ведемо перемовини з нашими міжнародними партнерами, щоб вони профінансували цей проєкт. Будівництво розпочнеться до травня місяця, і за чотири місяці ми плануємо побудувати цілі підземні міста, де наші діти зможуть здобувати безпечну освіту, - додав Федоров.

Також він зазначив, що поки не вирішено, на якій глибині буде здійснюватись будівництво: "Що стосується глибини, то все буде залежати від району, від військової ситуації та звичайно ж ці проєкти будуть погоджуватись із військовим керівництвом для того, щоб точно наші діти під час повітряних тривог могли не зупиняти учбовий процес, а здобувати повноцінну освіту офлайн".

Нагадаємо, Із квітня Велика Британія виділить £250 млн кредитного ліміту для українського бізнесу

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Незаконно утримують та катують 30 жінок: російські найманці пів року тримають українську вчительку в СІЗО Незаконно утримують та катують 30 жінок: російські найманці пів року тримають українську вчительку в СІЗО
За словами Денісової, лише через 30 днів після затримання рідним вчительки дозволили передати їй одяг та продукти.
Пережив клінічну смерть під час уроку: у Запоріжжі помер школяр (фото) Пережив клінічну смерть під час уроку: у Запоріжжі помер школяр (фото)
У зв’язку з двома смертями учнів, які трапились протягом цього року в одній школі, Запорізька ОДА створила спеціальну робочу групу з розслідування "загадкового дитячого недугу".
Loading...
Load next