У Польщі група українців ошукувала людей через онлайн-магазини

У Польщі група українців ошукувала людей через онлайн-магазини

Прокуратура у Лодзі (центр Польщі) висунула обвинувачення 31-річному громадянинові України за керування злочинною групою, яка, використовуючи підроблені посилання на сайти, незаконно отримувала реквізити платіжних карток.

Про це повідомляє Wnp.pl.

Таким чином злочинна група у складі шести осіб обдурила 425 осіб, вкравши з їхніх рахунків близько 600 тис. злотих (приблизно $150 тис.). За інформацією Окружної прокуратури в Лодзі, раніше обвинувачення було висунуто ще п’ятьом громадянам України.

Група діяла з другої половини 2021 року. Зловмисники надсилали покупцям товарів, зокрема жіночого одягу та аксесуарів, посилання на підроблені інтернет-сайти з можливістю оплати. Відтак жертви, надаючи свої реквізити, несвідомо надавали доступ до банківських рахунків. А зловмисники виплачували з рахунків значно вищі суми за пропоновану вартість товару.

У деяких випадках зловмисники отримували на дані ошуканих людей банківські кредити. За вкрадені кошти зловмисники, зокрема, купували криптовалюту. Суд арештував 31-річного керівника злочинної групи на три місяці.

Йому загрожує до 15-ти років ув’язнення.

Нагадаємо, У центрі Риги чоловік зірвав прапор України

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Плати, щоб виїхати: Білорусь робить платним перетин кордону в Україну, Польщу та Литву Плати, щоб виїхати: Білорусь робить платним перетин кордону в Україну, Польщу та Литву
З 1 червня цього року у Білорусі обласна рада депутатів Гомельської області, що межує з Україною, вирішила ввести місцевий збір за перетин кордону до України, Польщі та Литви. Зазначається, що такі нововведення пов'язані із поширенням COVID-19.
Допомагали незаконно перетнути кордон: у Польщі затримали трьох українців Допомагали незаконно перетнути кордон: у Польщі затримали трьох українців
Раніше Міністерство закордонних справ Польщі заявило, що через міграційну кризу вони можуть закрити нові пункти пропуску на кордоні з Білоруссю.
Українські раби в Польщі: в яких умовах працюють наші заробітчани Українські раби в Польщі: в яких умовах працюють наші заробітчани
Українські заробітчани, які приїхали в Польщу, щоб заробити грошей скаржаться на нелюдські умови праці та образливе поводження з боку польського роботодавця.
Loading...
Load next