Через нічні атаки без світла залишилися 4 області

Фото: depositphotos
Нічні удари по енергетичних об’єктах
За даними НЕК «Укренерго», російські дрони та ракети атакували енергетичну інфраструктуру у кількох регіонах. Станом на ранок 9 грудня знеструмлені споживачі у Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Сумській областях. Аварійні бригади працюють скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація.
Аварійні відключення
У Харківській, Полтавській та Сумській областях діють аварійні відключення через складний стан енергосистеми, спричинений тривалими атаками. За інформацією оператора, ситуація залишається напруженою.
Споживання та стабільність мережі
На 9:30 ранку споживання електроенергії було на 7,9% вищим, ніж напередодні. Укренерго пояснює це зменшенням обсягів відключень у деяких регіонах, що відповідно підвищило загальний рівень споживання.
Заклик до економії
Оператор наголошує на необхідності ощадливого використання електроенергії протягом доби. Жителів країни просять обмежити застосування енергоємних приладів і за можливості переносити їхню роботу на нічні години після 23:00.
До слова, на Буковині викрили незаконне переправлення ухилянтів. Фігурант повністю визнав провину у причетності до схеми.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





