Світоліна обіграла єгиптянку Шериф на старті турніру WTA у Дубаї

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна вийшла до другого кола турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Dubai Duty Free Tennis Championships у Дубаї (ОАЕ) із призовим фондом $768,68 тис.

На старті змагань Світоліна обіграла Маяр Шериф із Єгипту - 6:2, 6:3. Повідомляє Укрінформ.

За вихід до 1/4 фіналу турніру Світоліна зустрінеться з переможницею протистояння між швейцаркою Жил Белен Тайхманн та бельгійкою Елізе Мертенс.

Dubai Duty Free Tennis Championships, на якому також виступають українки Даяна Ястремська та Марта Костюк, завершиться 19 лютого.

Нагадаємо, що посів 5 місце: Абраменко пробився у фінал лижної акробатики на Олімпіаді в Пекіні. У ній виступатимуть українці Дмитро Котовський та Олександр Окіпнюк.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Тенісистка здійснила ривок у рейтингу WTA.
Вийшла до чвертьфіналу US Open: українка Світоліна обіграла екс-першу ракетку світу (відео) Вийшла до чвертьфіналу US Open: українка Світоліна обіграла екс-першу ракетку світу (відео)
За результатами першого тижня спортивних змагань Світоліна залишилася єдиною українкою на турнірі.