Україна отримала девʼяту медаль на чемпіонаті світу з кульової стрільби, 4 з них – у львів’янина

Дев’ята медаль на чемпіонаті світу з кульової стрільби, 4 з них – у львів’янина. Павло Коростильов у командній першості здобув «срібло». Напередодні хлопець разом із Максимом Городинцем та Павлом Кушніровим стали віцечемпіонами світу в командних змаганнях у стрільбі зі швидкострільного малокаліберного пістолета на 25 м. Нагадаю, чемпіонат світу з кульової стрільби триває у столиці Єгипту. І як ми уже раніше повідомляли, львів’янин Павло Коростильов став чемпіоном світу зі стрільби зі стандартного пістолета на 25 метрів. Раніше від здобув «бронзу» у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів. Також виборов бронзову медаль у змішаній парі з олімпійською чемпіонкою з Чернігова Оленою Костевич у стрільбі зі стандартного пістолета на 25 метрів.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

На Олімпійських іграх-2020 розіграли медалі в командних змаганнях з артистичного плавання. Україна вдруге за Олімпіаду створила історію в цьому виді спорту.
Світоліна прокоментувала поразку у матчі за вихід у фінал на Олімпіаді-2020 Світоліна прокоментувала поразку у матчі за вихід у фінал на Олімпіаді-2020
Попри поразку Світоліна може встановити новий рекорд України на Олімпіадах у тенісі.