Три львів’янки посіли другі місця на чемпіонаті Європи з боротьби, що триває у Хорватії

Три львів’янки посіли другі місця на чемпіонаті Європи з боротьби, що триває у Загребі (Хорватія)

Срібні призерки: три львів’янки посіли другі місця на чемпіонаті Європи з боротьби, що триває у Загребі (Хорватія).

Алла Белінська у фінальній сутичці у ваговій категорії до 68 кг поступилася з рахунком 3:10 Юліані Яневій з Болгарії.

Юлія Ткач, що виступає у ваговій категорії до 59 кг, в фінальному поєдинку ймовірно через хворобу не змогла боротися проти спортсменки з Молдови Анастасії Нічіти.

Оксана Лівач у фіналі категорії 50 кг поступилася уродженці села Пісочне Львівської області Марії Стаднік, яка вже багато років виступає за Азербайджан.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Срібний призер: перший львівський майстер спорту з ММА (відео) Срібний призер: перший львівський майстер спорту з ММА (відео)
Після чемпіонату України зі змішаних єдиноборств один львів’янин Руслан Телібаєв став срібним призером. Чим важливий його здобуток та як загалом виступили львів’яни на всеукраїнській першості, дивіться у сюжеті.