Обама зізнався, яку таємницю намагався дізнатися усю каденцію президента США

Фото: Pixabay
44-й президент США Барак Обама вірить в існування прибульців, але сам він їх не бачив. Про це колишній очільник Білого дому заявив в інтерв'ю подкастеру Браяну Тайлеру Коену, яке доступне в соцмережі Х.
На питання журналіста, чи справді інопланетяни існують, він відповів ствердно. Водночас, Обама додав, що не варто вірити поширеним байкам про те, що нібито прибульців утримують на території авіабази в "Зоні 51" в США.
"Вони існують, але я їх не бачив, і їх не тримають у зоні 51. Там немає жодної підземної споруди, якщо тільки немає якоїсь грандіозної змови, яку вони приховали від президента Сполучених Штатів", - заявив колишній американський лідер.
Обама також поділився з журналістом, що першим питанням, на яке він хотів отримати відповідь, ставши президентом, була саме стосовно існування інопланетян.
Юрій Никорак - pravdatutnews.com





