В Україні арештовано майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд грн

В Україні арештовано майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд грн
За матеріалами СБУ арештовано майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд грн

За матеріалами Служби безпеки України накладено арешт на майно впливових фінансово-промислових груп рф на загальну суму понад 4,5 млрд грн. У результаті слідчих дій заблоковано активи 9 українських підприємств, які належали корпорації «Ростех», алюмінієвій компанії «РусАл» та нафтовому холдингу «Татнефть».

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на СБУ.

Крім промислових потужностей, заарештовано 70 об’єктів нерухомості, у тому числі майнових комплексів і земельних ділянок цих бізнес-структур.

Встановлено, що вони приховано виводили одержані прибутки в рф для фінансування війни проти України. Для цього використовували розгалужену мережу афілійованих офшорних компаній, - йдеться в повідомленні СБУ.

Наразі тривають комплексні заходи для вилучення заблокованих активів на користь нашої держави.

Нагадаємо, у ніч на 27 червня агентство Bloomberg повідомило про те, що росія має дефолт за суверенним боргом в іноземній валюті, що стало кульмінацією західних санкцій, що закрили шлях для платежів закордонним кредиторам.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
У державну власність перейшли активи компаній, підконтрольні рф У державну власність перейшли активи компаній, підконтрольні рф
За матеріалами СБУ в управління держави передано арештовані активи на близько 15 млрд грн.
На Харківщині арештували активи російських компаній на понад 40 млн грн На Харківщині арештували активи російських компаній на понад 40 млн грн
Йдеться про 13 приватних підприємств, які опосередковано сприяють військовій агресії рф проти України.
Loading...
Load next