Україна очікує на $750 млн траншу від МВФ вже в листопаді-грудні цього року, - Шмигаль

Україна очікує на $750 млн траншу від МВФ вже в листопаді-грудні цього року, - Шмигаль
Україна очікує EUR600 млн другого траншу макрофінансової допомоги ЄС після сигналу від Міжнародного валютного фонду.

До кінця цього року Україна може отримати транш від МВФ в розмірі 750 млн доларів. Черговий транш може надійти в Україну вже наприкінці листопада або на початку грудня, оскільки країна виконала для цього всі необхідні умови, тому уряд "не припускає негативного завершення місії", повідомив на пресконференції прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Що стосується мікрофінансів, ми отримали позитивний сигнал. (...) Наразі Європейська комісія очікує сигналу від МВФ. Було продовжено дату надання цього траншу. Ми чекаємо на отримання цих EUR600 млн також цієї осені, орієнтовно в листопаді, - заявив прем'єр-міністр.

Зокрема, глава Кабінету міністрів підтвердив, що з 18 вересня в Україні працюватиме “фінальна” місія МВФ. Однак, ймовірно, що перемовини відбуватимуться онлайн, адже в Україні, як і в усьому світі, стрімко зростає захворюваність на коронавірус. Та упродовж 5-7 тижнів після завершення роботи місії зазвичай триває підготовка до засідання Ради директорів МВФ, на якому й ухвалюються остаточні рішення про переказ грошей.

Нагадаємо, що перший транш Європейської комісії від імені Європейського Союзу в розмірі EUR600 млн Україна отримала в грудні 2020 року в рамках програми макрофінансової допомоги, пов'язаної з COVID-19.

 39
 
Читайте також
Кабмін затвердив стратегію деокупації Криму Кабмін затвердив стратегію деокупації Криму
Кабінет міністрів на засіданні 29 вересня затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
В Україні відтермінували запуск 5G: у бюджеті не вистачає коштів В Україні відтермінували запуск 5G: у бюджеті не вистачає коштів
Причиною відтермінування стала відсутність державного фінансування необхідних для запуску 5G наукових досліджень.
Уряд анонсував продовження карантину в Україні до 31 серпня Уряд анонсував продовження карантину в Україні до 31 серпня
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про продовження адаптивного карантину в Україні до 31 серпня. Попри те, що ситуація з COVID-19 в країні покращилась, на думку урядовця українцям треба бути готовими до всього.
Loading...
Load next