Понад 10 мільярдів гривень надійшло на рахунок НБУ для підтримки армії, - Шмигаль

Понад 10 мільярдів гривень надійшло на рахунок НБУ для підтримки армії, - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що на спеціально створений Національним банком України для допомоги армії надійшло вже понад 10 мільярдів гривень.

За словами прем'єр-міністра, за останні дні до спеціального рахунку НБУ вже перерахували понад 10 мільярдів гривень підтримки – сума далі зростає.

Понад 10 мільярдів гривень надійшло на спеціально створений рахунок Національного банку України для підтримки нашої армії. Хочемо подякувати всім,хто допомагає Україні – за формальну допомогу, і за справжню дружню підтримку, – сказав Шмигаль.

Також Кабінет міністрів активно працює над тим, щоб незахищені верстви населення отримували належну допомогу. Крім того, уряд змінив порядок нарахування пільг і субсидій.

Про всяк випадок, уряд країни вирішив тимчасово змінити порядок нарахування пільг та субсидій. Це допоможе отримувати кошти без перебоїв.

Якщо місцеві органи соцзахисту не зможуть виконувати свої функції, усі виплати будуть здійснюватися безпосередньо Міністерством соціальної політики через Ощадбанк, навіть якщо в отримувача відкриті рахунки в інших банках, – пояснив Шмигаль.

Також очільник Кабінету Міністрів подякував соцпрацівникам, які зараз надають допомогу тим, хто її потребує найбільше – людям з інвалідністю, пенсіонерам та важкохворим.

Нагадаємо, раніше уряд підготував пакет рішень для підтримки бізнесу під час війни.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Економічне становище українців під час війни (відео) Економічне становище українців під час війни (відео)
Через ускладнену від дій окупанта логістичну систему та безліч зруйнованих підприємств, економіка України дещо послаблюється.
Loading...
Load next