Посівна розпочалася у всіх областях України, окрім Луганської

Посівна кампанія розпочалася у всіх областях України, окрім Луганської. Про це повідомив пізно ввечері 12 квітня Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Facebook.
В усіх областях, крім Луганської, почали посівну кампанію, - повідомив Прем'єр.
Зі слів Шмигаля, уряд допомагає аграріям. Зокрема, надали їм пільгового фінансування вже на 3,5 млрд грн. А також ухвалили рішення щодо максимального спрощення реєстрації сільгосптехніки.
Робимо це для того, аби посівна та роботи в полі ніде не зупинялися, - вказав очільник уряду.
В експертних колах кажуть, що в більшості областей України погода сприяє проведенню весняно-польової кампанії. Питання щодо зволоженості ґрунту виникають лише в південних областях.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні й досі триває прийом заявок на отримання компенсації від держави за локдаун.

Прем'єр-міністр України, Денис Шмигаль заявив, що позитивний сценарій зростання економіки свідчить про те, що середня зарплата в Україні до кінця року зросте до 14,5 тисяч гривень.

Середній розмір зарплати українця зможе збільшитися до кінця 2021 року до 14 500 грн.
Рекомендовані

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа
Loading...
Load next