Міністри енергетики України та Румунії обговорили напрямки співпраці

Міністри енергетики України та Румунії обговорили напрямки співпраці

Міністри енергетики України і Румунії обговорили напрямки співпраці для посилення енергетичної безпеки в регіоні. Сторони також обговорили реалізацію домовленостей про відновлення міждержавної повітряної лінії між «Південноукраїнською АЕС» та румунською електростанцією «Ісакча». 

Про це повідомили в Міністерстві енергетики України. 

Україна має найбільші газові сховища в Європі і пропонує міжнародним партнерам скористатися їх потужностями для зберігання природного газу на взаємовигідних умовах. Ми констатуємо, що європейські трейдери вже почали закачувати свій газ у наші ПСГ, на сьогодні такі обсяги складають близько 600 млн куб метрів, - зазначив міністр.

Герман Галущенко підкреслив зацікавленість України в розвитку співпраці у сфері транспортування природного газу через Трансбалканський газовий коридор.

Проєкт про відновлення повітряної лінії між українськими та румунськими електростанціями має велике значення для розширення пропускної спроможності транскордонних мереж, а також підвищить надійність електропостачання споживачів південних регіонів України.

Очільник Міненерго подякував Румунії за підтримку енергетичного сектору України та розповів про потреби енергосектору, необхідні матеріали та устаткування, резерв яких допоможе Україні пройти наступний опалювальний сезон в умовах можливих терористичних атак на енергосистему.

Нагадаємо, До Києва прибув президент Литви

Оля Касько - pravdatutnews.com

Читайте також
Створення газового хабу на території України Створення газового хабу на території України
Газовий хаб допоможе стабільно забезпечувати увесь європейський регіон. "Одна з наших стратегічних цілей - створення газового хабу на території України", - про це повідомив заступник міністра енергетики Максим Немчинов під час виступу на Українському газовому інвестиційному конгресі.
АМКУ оштрафував українську енергетичну галузь на 775 мільйонів гривень АМКУ оштрафував українську енергетичну галузь на 775 мільйонів гривень
Антимонопольний комітет оштрафував сім компаній за змову при встановленні цін на вугілля у 2016-2019 роках. Сума накладеного штрафу становить понад 775 мільйонів гривень.
Електростанція ДТЕК Ахметова загрожує енергосистемі України — СБУ Електростанція ДТЕК Ахметова загрожує енергосистемі України — СБУ
Запорізька ТЕС, що входить в структуру холдингу ДТЕК Ріната Ахметова, порушує законодавство в сфері виробництва електроенергії, це може дестабілізувати енергетичну систему України. 
Loading...
Load next