Зривав дахи з будинків: на сході окупованого Криму смерч зруйнував 12 будівель

Зривав дахи з будинків: на сході окупованого Криму смерч зруйнував 12 будівель
На території окупованого Російською Федерацією Криму потужний смерч пошкодив 6 будинків і 6 господарських будівель.

В селі Ізюмівка, що у Кіровському районі, який раніше постраждав від повені, пройшов потужний смерч. Внаслідок негоди пошкоджені шість будинків та шість господарських будівель, повідомляє видання "Крим.Реалії".

Пройшов сильний вітер у вигляді смерчу. Пошкоджено 6 дахів житлових будинків і 6 господарських будівель. Був сильний дощ, сталося протікання. Акти склали, готуємо документи, щоб постраждалим допомогти, - заявила підконтрольна Кремлю голова місцевої райадміністрації Олена Янчукова.

Окрім цього, сильний вітер та злива пошкодили електропостачання і повалили дерева на території населеного пункту Ізюмівка.  Внаслідок цього в Кіровському районі окупованого Криму потребують ремонту 32 вулиці загальною протяжністю 30 кілометрів, вартість ремонтних робіт окупаційна влада оцінила в 100 мільйонів рублів.

Нагадаємо, що нещодавно місто Керч затопило після проливних злив. В той час у місті вода сягала другого поверху будівель, а автівки мешканців затопило по самий дах.

Згодом від негоди постраждала і Ялта. Через проливні дощі з берегів вийшла річка Водоспадна, утворивши потоп та заблокувавши усе місто.

Читайте також
"Плаває" вдруге за місяць: окуповану Ялту знову затопило (відео) "Плаває" вдруге за місяць: окуповану Ялту знову затопило (відео)
В окупованому Російською Федерацією Криму знову пройшли проливні дощі. Проте, наслідки не такі масштабні, як під час першого потопу.
Росія провела в окупованому Криму навчання з протиповітряної оборони Росія провела в окупованому Криму навчання з протиповітряної оборони
Російські військовослужбовці здійснили згортання пускових і радіолокаційних установок і здійснили марш в нові позиційні райони в окупованому Криму.
Loading...
Load next