У британській розвідці повідомили, що ЗСУ знешкодили понад половину особового складу угруповань "ДНР"

У британській розвідці повідомили, що ЗСУ знешкодили понад половину особового складу угруповань "ДНР"

Українські військові на Донбасі знищили 2128 та поранили 8897 бойовиків з незаконних збройних формувань "ДНР"

Про це повідомляє міноборони Британії у twitter.  

За даними британської розвідки, росія готується до спроби розгорнути велику кількість резервних підрозділів на Донбасі.

Російська влада не повідомляє загальну кількість військових втрат в Україні, однак "ДНР" оприлюднює свої дані. Так, станом на 16 червня в ОРДО визнали, що з початку 2022 року загинули 2128 та поранені 8897 бойовиків. 

Рівень втрат "ДНР" складає приблизно 55% від початкової кількості, що підкреслює надзвичайне виснаження росіян. Імовірно, що сили "ДНР" оснащені застарілою зброєю та технікою. З обох сторін здатність створювати та розгортати резервні підрозділи на фронті стає все більш важливою для результату війни, - дійшли висновку в розвідці Британії. 

Нагадаємо, раніше розвідка Британії повідомила, що Україна не дала росії встановити контроль над морем, плани ворога на Одеську область зірвано.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

 428
 
Читайте також
Стрілянина в університеті в Росії: батько пермського стрілка найманцем воював на Донбасі (відео) Стрілянина в університеті в Росії: батько пермського стрілка найманцем воював на Донбасі (відео)
Батько 18-річного студента, який застрелив шістьох людей у Пермському державному університеті РФ, виявився військовим найманцем - він брав участь у російській агресії на Донбасі.
"Вони відчували себе там царями": на Донбасі затримали проросійського бойовика "ДНР" (відео) "Вони відчували себе там царями": на Донбасі затримали проросійського бойовика "ДНР" (відео)
Проросійський бойовик розкаявся та запевнив, що нікого не вбив під час перебування у рядах бойовиків. Так, він зізнався, що хотів би позбутися наркозалежності та почати нове життя з сім'єю.
Loading...
Load next